Baigėsi tarptautinė stovykla „Baltic Guard 2019″, kurioje šiemet dalyvavo rekordinis skaičius svečių iš užsienio: Estijos, Lenkijos, Jungtinės Karalystės ir Ukrainos kadetai, Latvijos jaunsargiai, juos lydintys asmenys, vadovai.

Kaip teigia stovyklai vadovavęs Šaulių sąjungos vado pavaduotojas ats. mjr. Židrūnas Šadauskis, „du šimtai dalyvių stovykloje tapo nemenku iššūkiu organizuojant stovyklos veiklas“. Tačiau jaunimo, dalyvavusio įvairiose karinėse, sportinėse ir kultūrinėse veiklose, bei jų vadovų teigiami atsiliepimai apie renginį, išsakytas noras sugrįžti rodo, kad šaulių pastangos įvertintos puikiai.

Po iškilmingos rikiuotės stovyklautojai pasikeitė adresais, suvenyrais ir pasižadėjo tęsti draugystę. „Tai buvo geriausia stovykla mano gyvenime“, – sakė ne vienas, apgailestaudamas, kad stovykla taip greitai baigėsi.
Stovyklos metu vyko dvišalių susitikimų. Šaulių sąjungos vado pavaduotojas ats. mjr. Ž. Šadauskis susitiko su Lenkijos gynybos ministerijos sukarintų organizacijų biuro vadovu Voldemaru Zubeku ir aptarė tolimesnį bendradarbiavimą bei galimybę organizuoti bendras pratybas suaugusiems šauliams. Susitikime su Italijos atstovais taip pat aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Share This