Skiriamieji ženklai

Pareigybiniai zenklai

Centro valdybos 2002-04-13 nutarimu (protokolo Nr. 3) ir Sąjungos vado 2002-10-28 įsakymu Nr. 135 patvirtinti naujo pavyzdžio LŠS šaulio ženklas, LŠS rinktinės garbės nario ženklas ir LŠS garbės nario ženklas.

LŠS šaulio ženklas
  

Sąjungos garbės šaulio ženklas


Sąjungos garbės šaulio vardas ir jį žymintis ženklas suteikiamas šauliams už ilgametę, aktyvią ir sąžiningą veiklą, atkuriant ir stiprinant Šaulių sąjungą, taip pat Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams, suteikusiems svarbią metodinę, materialinę ar kitokią paramą Lietuvos šaulių sąjungai. Sąjungos vadas išleidžia įsakymą dėl Sąjungos garbės šaulio vardo suteikimo bei Sąjungos garbės šaulio ženklo įteikimo.


LŠS rinktinės garbės nario ženklas

Rinktinės garbės šaulio vardas ir jį žymintis ženklas suteikiamas rinktinės šauliams už ilgametę, aktyvią ir sąžiningą veiklą, kuriant ir stiprinant šaulių rinktinę, taip pat Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams, suteikusiems svarbią metodinę, materialinę ar kitokią paramą šaulių rinktinei. Dėl rinktinės garbės šaulių sprendimai priimami rinktinėje.

Ženklai segami prie uniformos švarko kairėje krūtinės pusėje. Prie civilių švarkų ženklai nešiojami dešinėje krūtinės pusėje.
    

Šaulio instruktoriaus ženklas

Centro valdybos 2001-05-26 nutarimu (protokolo Nr.4) Sąjungos vado 2001-06-11 įsakymu 126(1) patvirtintas šaulio instruktoriaus ženklas. Jis teikiamas išklausius jaunųjų šaulių vadų ir instruktorių kursą. Kartu su juo išduodamas ženklo pažymėjimas.


Vėliava

 

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917