TĘSK ŠAULIŠKĄ KELIĄ!

Didžiuojamės kiekvienu, kuris davė jaunojo šaulio pasižadėjimą ir pasirinko šaulišką kelią. Nesustokite!

Jūs jau įrodėte, kad esate geriausi iš geriausių – sunkiai dirbote, šalote ir šlapote, kovojote su savimi ir varžėtės su draugais. Tegul jūsų įgytos žinios ir patirtis toliau tarnauja brangiajai Tėvynei.

TAPK ŠAULIU IR DUOK PRIESAIKĄ LIETUVAI!

Ir nesvarbu, jeigu išvykote į kitą miestą ar net šalį mokytis ar dirbti – Lietuvos šaulių sąjungos padaliniai veikia visoje Lietuvoje, JAV, Kanadoje ir daugelyje Europos valstybių.

Drąsiai pildykite paraišką https://www.sauliusajunga.lt/tapk-sauliu/

TIK JAUNIESIEMS ŠAULIAMS

Jeigu Jums jau 18 metų, esate išlaikę keturias jaunųjų šaulių rengimo programos pakopas ir atlikę kovinius šaudymus – jums nebereikės lankyti Bazinio šaulio įgūdžių kurso, jeigu apsispręsite prisijungti prie suaugusiųjų šaulių. Rinktinės vado įsakymu jums šis kursas gali būti įskaitytas.

RINKIS, KUO NORI BŪTI

Mūsų tikslas yra stiprinti Lietuvos nacionalinį saugumą, didinti valstybės gynybines galias, atsparumą, atgrasyti potencialius agresorius, užtikrinti gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas, ugdyti pilietinę, patriotinę ir tautinę visuomenę.

Šauliu gali būti kiekvienas pilnametis, nepriekaištingos reputacijos Lietuvos pilietis, kuris laisva valia ir pasitelkdamas savo gebėjimus bei žinias renkasi prisidėti prie Valstybės gerovės, klestėjimo ir saugumo.

Vieni šauliai renkasi ginkluoto, kiti neginkluoto pasipriešinimo kelią. TAPK ŠAULIU!

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę