IMG 4183 Trečiadienį Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius ir Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės vadas Kęstutis Bauža pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Per iškilmingą ceremoniją Jurbarko viešojoje bibliotekoje įtvirtintas susitarimas bendradarbiauti įvairiose srityse ir skatinti patriotizmą.
„Pasidžiaugsiu tuo, kad šiandien, prieš šventes, mūsų rinktinė pasirašo pirmą sutartį su savivaldybe. Šaulių Jurbarke skaičiumi galbūt nedaug, tačiau jie yra patriotizmo branduolys. Reikia pasidžiaugti, kad mes su savivaldybe siekiame bendro tikslo. Šaulys yra tautos karys, todėl pasirašius sutartį mūsų tampa dar daugiau“, – po pasirašymo sakė LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės vadas K. Bauža.
Savivaldybės meras S. Mockevičius savo ruožtu tikino, kad susitarimas tikrai prisidės prie to, kad šaulių gretos gausėtų, o veikla vis intensyvėtų.
Po sutarties pasirašymo Jurbarko Petro Paulaičio šaulių 701-osios kuopos vadas Algirdas Genys apdovanojo du garbaus amžiaus šaulius.
„Lietuvos laisvės kovų sąjūdžio, Žemaičio apygardos vado nutarimu už laisvės kovose žuvusių partizanų atminimo saugojimą, Benius Radvila apdovanojamas Lietuvos laisvės kovų sąjūdžio antro laipsnio partizanų žvaigžde. Toks pat apdovanojimas skiriamas ir Steponui Čėsnai. Jie statė paminklus, atkasinėjo partizanų palikus. Pagaliau atėjo laikas atsilyginti už tai“, – sakė kuopos vadas.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę