Jau antrus metus iš eilės Lietuvos šaulių sąjunga tęsia tradicija ir Lietuvos Nepriklausomybės dienos proga už pavyzdingai vykdomą jaunojo šaulio tarnybą, didžiulę motyvaciją ir atsidavimą šauliškai veiklai buvo apdovanoti labiausiai pasižymėję jaunieji šauliai.

Visos 10 Lietuvos šaulių sąjungos rinktinės vertinimo komisijai pateikė jaunųjų šaulių sąrašus. Peržiūrėjus ir įvertinus visų jaunųjų šaulių pasiekimus, motyvaciją ir šauliškumo puoselėjimą trims aktyviausiems šauliams Robertui Koroliovui (Vakarų (jūros) šaulių 3-ioji rinktinė), Aleksui Bartkui (Suvalkijos šaulių 4-oji rinktinė) ir Gerdai Čekauskaitei (LDK Kęstučio šaulių 7-oji rinktinė) Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas-jaunųjų šaulių vadas Tadas Venskūnas įteikė Lietuvos šaulių sąjungos vado padėkas bei Sąjūdžio dalyvės Angonitos Rupšytės skirtas dovanas.

„Iki šiol prisimenu Sąjūdžio laikus, prisimenu kaip sunku buvo sausio 13-ąją stovėti prie Vilniaus televizijos bokšto ir LR Seimo. Pamenu, kaip žmonės aktyviai remdavo Sąjūdžio idėją ir dalyvaudavo įvairiuose veiklose. Nebuvo lengva, tačiau kiekvienas karštas arbatos puodelis sušildydavo ir suteikdavo jėgų. Dabar valstybinių švenčių metu matau jaunuosius šaulius, kurie aktyviai dalyvauja minėjimuose ir puoselėja istoriją, todėl yra svarbu motyvuoti ir skatinti jaunimą.“,- skatindama jaunimą sakė Sąjūdžio dalyvė Angonita Rupšytė.

Už uolią ir nepriekaištingą tarnybą, rodomą iniciatyvą ir kruopštumą Lietuvos šaulių sąjungos vado plk. Alberto Dapkaus padėkos įteiktos šiems šauliams:
Ievai Stankaitytei. Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė.
Mindaugui Nanartoniui. Vytauto Didžiojo šaulių 2-oji rinktinė.
Kamilei Kiškytei. Alfonso Smetonos šaulių 5-oji rinktinė.
Juliui Urbonui. Gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-oji rinktinė.
Anelei Ruškytei. Žemaitijos šaulių 8-oji rinktinė.
Adrijanai Valečkaitei. Plk. Prano Saladžiaus 9-oji rinktinė.
Juliui Kasakovskiui. Karaliaus Mindaugo šaulių 10-oji rinktinė.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę