Rugsėjo 17-20 dienomis vyko XXII-osios jaunųjų šaulių sporto žaidynės. Po aktyviai praleistų dienų, sekmadienį, žaidynių uždarymo ceremonijos metu, kiekvienoje sporto rungtyje komandos, užėmusios prizines vietas, buvo apdovanotos diplomais, o komandų nariai – medaliais.
Jaunuoliai turėjo nemenkai pasistengti dėl apdovanojimų ir įveikti ne vieną rungtį. Antrąją žaidynių dieną nuo ankstaus ryto jaunieji šauliai varžėsi kliūčių ruože, akies taiklumą demonstravo šaudymo rungtyse pneumatiniu ir mažo kalibro ginklu. Puikiai pasirodė jaunosios šaulės! Prizines vietas užėmė penkios merginos ir vienas vaikinas. Popietę jaunuolių laukė didžiausias iššūkis ir visose žaidynėse daugiausiai emocijų sukelianti vandens rungtis. Ji šiemet buvo kiek kitokia. Audringai banguojanti Baltija šiek tiek pakoregavo vandens rungties taisykles. Įprastai jaunieji šauliai plaukdavo jūra ir tik tada nešdavo valtį, tačiau šiemet jie turėjo pasitikėti savo jėgomis – išbandyti kojų ir pečių tvirtumą, nes bangos galėjo apversti valtį, todėl plaukimo dalies, laikantis saugumo, atsisakyta. Bet nuovargio, emocijų ir palaikymo buvo ne ką mažiau, nei įprasta.
Šeštadienį Palangoje prasidėjo sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis „Sportas visiems“. Jaunieji šauliai tradiciškai jame dalyvauja kasmet ir drauge su sportininkais festivalio pradžią pradeda eitynėse nuo Jūratės ir Kąstyčio skvero iki Palangos miesto stadiono. Visą dieną jaunieji šauliai dalyvavo Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ organizuotose sporto rungtyse, taip pat ir pačių šaulių organizuotose šaudymo pneumatiniu ginklu varžybose bei virvės traukimo rungtyje prie Palangos tilto.
Kaipgi be būrių rikiuotės konkurso? Šiemet geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą užėmė Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės jaunieji šauliai.
Susumavus visų rungčių rezultatus, šių metų nugalėtojais tapo Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės jaunieji šauliai, antrąją vietą užėmė Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunieji šauliai, o trečiąją – Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės jaunieji šauliai.
Sveikiname visus dalyvavusius, įveikusius rungtis, savo baimes ir jaudulį.
Kitąmet pakartosim!
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę