Sausio 20 dieną Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas-jaunųjų šaulių vadas Tadas Venskūnas susitiko su generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus direktoriaus pavaduotoju neformaliajam ugdymui, laikinai atliekančiu direktoriaus funkciją Ričardu Žilaičiu. Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo kryptys 2022 metams.

Moksleivių atostogų metų numatytos skirtingų krypčių stovyklos, tai pilietinės, sportinės, kibernetinio saugumo, karybos istorijos, aviacijos. Šiais metais numatytos dvi tarptautinės konferencijos, pėsčiųjų žygiai, kuriuose organizacijos padėtų viena kitai. Taip pat susitikimo metu apkalbėtos ir bendrų konkursų bei viktorinų organizavimo galimybės, įtraukiant Lietuvos šaulių sąjungos ir Kadetų licėjaus bendruomenes.

„Kiekvienais metais bendradarbiavimas su licėjumi stiprėja ir įgauna vis didesnę prasmę. Daugėja bendrų renginių, stovyklų, kuriose jaunimas turi galimybę bendrauti, susipažinti, įgyti naujų patirčių. Laukia aktyvūs metai, todėl tikiuosi, jog glaudus bendradarbiavimas, galimybė dalintis patirtimis padės ir toliau kryptingai ugdyti jaunimą“, – susitikimo metu kalbėjo Tadas Venskūnas, Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas.

Vienas pirmųjų renginių, kuriame šiais metais dalyvaus ir kadetai, ir jaunieji šauliai, tai nakties žygis „Klaipėdos sukilėlių keliais“, skirtas paminėti savanoriui šauliui Antanui Ubavičiui, 1923 m. sukilimo dalyviui atminti. Žygio dalyviai turės įveikti 25 kilometrų atstumą iš Palangos į Klaipėdą.

„Šis susitikimas, tai mūsų organizacijų kryptingos veiklos įtvirtinimas“, – pasakė Ričardas Žilaitis, generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus direktoriaus pavaduotojas neformaliajam ugdymui, laikinai atliekantis direktoriaus funkcijas, „praėję pandeminiai metai parodė, kad galime veikti drauge ir šiuo sunkiu laikotarpiu siekiant numatytų tikslų“.

Lietuvos šaulių sąjunga su Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjumi savo bendradarbiavimą skaičiuoja nuo 2014 metų. Dalyvaudami tarptautinėse konferencijose, konkursuose, viktorinose, stovyklose, turnyruose, žygiuose, miesto ir šalies renginiuose šauliai su kadetais stiprina abiejų organizacijų bendradarbiavimą.

Share This
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę