Vakar Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. ltn. Gintaras Koryzna Krašto apsaugos savanorių pajėgų vado plk. Dainiaus Pašvensko kvietimu lankėsi Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabe, ten susitiko su Vokietijos kariuomenės rezervistų asociacijos Tiuringijos padalinio (angl. Thuringia State Association of the Bundeswehr Reservist Association) vadovybe. Susitikime dalyvavo Senior Vice-Chairman Thuringia State Association of the Bundeswehr Reservist Association, ats. plk. ltn. Michael Kurt Bahr, Chairman Thuringia State Association of the Bundeswehr Reservist Association, plk. ltn. Matthias Werner bei Vokietijos kariuomenės Gynybos atašė Lietuvoje plk. ltn. Thorsten Fries.
Susitikimo metu Lietuvos šaulių sąjungos ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadai pristatė savo organizacijas, bendrus vykdomus projektus, kovinių šaulių ir savanorių bendras kovinio rengimo pratybas.
Plk. ltn. Gintaras Koryzna akcentavo Sąjungos indėlį stiprinant Lietuvos nacionalinio saugumo sistemą, jaunųjų šaulių veiklą ir organizacijos darbus ugdant jaunąja kartą patriotiškumo, pilietiškumo ir savanorystės pagrindais, visuomenės švietimą saugumo stiprinimo aspektu, pristatė Sąjungos veiklą labdaringoje, sporto ir kultūros srityse. Vokietijos kariuomenės rezervistų asociacijos atstovai papasakojo apie savo organizaciją. Diskutuojant buvo bandoma rasti bendrų interesų, kur visos šalys galėtų vieni iš kitų pasimokyti, pasidalinti gerąja patirtimi. Nutarta tęsti diskusijas kitų metų pradžioje su realesne integracija pritraukiant šaulius, savanorių ir Vokietijos rezervo asociacijos narius į seminarus, konferencijas, o vėliau ir į praktinius kursus bei užsiėmimus.
Nuotr. KASP archyvo
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę