IMG 20171215 231106 Gruodžio 16-osios naktį Kauno miesto Centre ir Senamiestyje buvo vykdomas projekto „Pramogauk saugiai“ reidas. Juo siekiama vykdyti neblaivių asmenų padaromų teisės pažeidimų prevenciją, taip pat ugdyti sąmoningumo jausmą — nevairuoti transporto priemonių esant neblaiviam, netriukšmauti vakaro metu, saugoti savo daiktus.
Keturi uniformuoti šauliai, apsirengę šviesą atspindinčiomis liemenėmis, drauge su bendruomenės pareigūnu Dariumi Joneikiu patruliavo miesto gatvėmis, bendravo su kavinių ir barų lankytojais, įspėjo juos dėl atsakomybės pasirodžius neblaiviems viešosiose vietose bei transporto priemonių vairavimą esant neblaiviems.
Pasak pareigūno, šio projekto idėja kilo Vilniuje. „Pirmoji patruliavimo naktis buvo labai sėkminga. Pasikalbėjome su naktinių pasilinksminimo vietų atsakingais žmonėmis. Užmegzti kontaktai ir gautas sutikimas dalyvauti projekte. Itin dėkoju aktyviems šauliams, kurie skiria savo laiką siekiant saugesnės aplinkos“, — sakė D. Joneikis.
Apie pusiaunaktį, patruliuojantys sulaikė itin pavojingai pėsčiųjų zonoje važinėjusį pilietį, kuriam surašytas protokolas už chuliganišką vairavimą.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę