Gruodžio 7 d. Kauno AVDŠR sukvietė visus šachmatų mėgėjus į 8-ąjį tradicinį šachmatų turnyrą „Šaulių taurė“. Į šį renginį, vykusį Kauno įgulos karininkų ramovėje, iš visų Lietuvos miestų susirinko net 64 šachmatininkai.

Turnyre buvo laikomasi šveicariškosios 9 ratų sistemos. Kiekvienas žaidėjas iki partijos pabaigos turėjo po 15 min. Į poras žaidėjai buvo skirstomi pagal specialią kompiuterinę programą. Pagal taisykles už pergalę žaidėjams buvo skiriamas 1 taškas, už lygiąsias – 0,5 taško, o pralaimėjus – 0 taškų. Šachmatininkai varžėsi ir asmeninėje, ir komandinėje įskaitose. Komandos buvo sudarytos iš 4 narių, o kiti dalyviai galėjo varžytis asmeninėje įskaitoje. Komandų įskaitoje buvo sumuojami keturių įskaitinių dalyvių surinkti taškai.
Šių metų „Šaulių taurės“ turnyrui teisėjavo tarptautinės klasės meistras Algimantas Butnorius, jam talkino nacionalinės kategorijos meistras Valerijus Jegorovas.
Iki paskutinio turnyro rato vyko įnirtingos kovos, kas taps nugalėtoju ir prizininkais asmeninėje įskaitoje. Renginys neplanuotai užsitęsė, o baigusieji paskutinę partiją smalsavo ir spėliojo, kas laimės. Pasibaigus kovoms paaiškėjo, kad nugalėtoju tapo Gen. Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos atstovas kpt. Vaidotas Bublys, surinkęs 8 taškus. II vietą iškovojo Vladas Lukjnovas, surinkęs 7 taškus, o III vieta atiteko Vytautui Vilimavičiui.
Šiemet turnyre aktyviai dalyvavo ir šauliai. Kauno AVDŠR vadas Romualdas Dunauskas simbolinėmis rinktinės dovanomis apdovanojo geriausiai pasirodžiusį Alytaus komandos jaunąjį šaulį Justiną Bubnelį, Utenos komandoje daugiausia taškų surinko jaunasis šaulys Donatas Grimža. Nebuvo pamirštas ir jauniausias turnyro dalyvis – jaunasis šaulys Simonas Gudelis – Utenos AŠR Anykščių Dariaus ir Girėno šaulių 1-osios kuopos jaunųjų šaulių vadas, kuris surinko 0,5 taško.
Išskirtinio dėmesio ir įvertinimo sulaukė vienintelė šachmatų turnyre dalyvavusi moteris, kuri atstovavo Kauno AVDŠR komandai, – Danutė Urbanavičiūtė. Be to, ji geriausiai atstovavo komandai, surinko 6 taškus ir užėmė 13 vietą iš 64 dalyvių.
Komandinėje įskaitoje I vietą iškovojo Kauno miesto priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai atstovavusi komanda. Jai Kauno AVDŠR vadas R. Dunauskas ir įteikė „Šaulių taurę“. II vietą iškovojo Lietuvos kariuomenės divizijos generolo S. Raštikio puskarininkių mokyklai atstovavusi komanda, o III vietą – Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajam pulkui atstovavusi komanda. Šiemet Kauno AVDŠR komanda iškovojo IV vietą.