Balandžio 22–24 dienomis netoli Estijos sostinės Talino esančioje šauliams giminingos organizacijos Kaitseliit Manniku šaudykloje vyko tarptautinės „Jurioo KV“ šaudymo varžybos, kuriose drauge su estais ir suomiais dalyvavo net dvi šaulių komandos.
Jauniesiems šauliams atstovavo Utenos apskrities 9-osios rinktinės komanda: Akvilė Šeikytė, Paulius Eigėlis, Roberta Liobytė ir Gedas Raškevičius, nepabūgę mesti iššūkio estų šauliams.
Suaugusiesiems Estijoje atstovavo panevėžiečiai šauliai Žilvinas Kripaitis ir Dainius Doleba bei kauniečiai Henrikas Petrauskas ir Valdas Kilpys.
Jaunieji šauliai šaudė iš pneumatinių ir mažojo kalibro sportinių šautuvų ir pistoletų. Suaugusieji rungtyniavo šaudydami iš automatinio šautuvo „Galil“ (jais yra ginkluota Estijos kariuomenė) ir įvairių modelių 9 mm kalibro kovinių pistoletų.
Kaip sakė delegacijos vadovas, Panevėžio apskrities šaulių 5-osios rinktinės vadas Vladas Petkevičius, tokios varžybos yra puiki proga pasimokyti vieniems iš kitų, pasisemti patirties organizuojant tarptautinio masto varžybas.
Abi Šaulių sąjungos komandos varžybose pasiekė gerą rezultatą – tapo treti iš aštuonių komandų.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę