Gegužės 30 – birželio 1 dienomis jau kelinti metai iš eilės Palangoje vyko festivalis „Sportas visiems“, kurį surengė asociacija „Sportas visiems“. Lietuvos šaulių sąjunga taip pat yra šios organizacijos narė. Tačiau ne vien todėl šaulių šiame renginyje būta bene daugiausia – sveika gyvensena yra neatsiejama nuo tikrojo šauliškumo.
Į festivalį atvyko daugiau nei 300 šaulių iš visos Lietuvos rinktinių, gausiausia kurių – panevėžiečių. Šiemet renginyje dalyvavo svečiai iš Latvijos Jaunsardze organizacijos bei Estijos Noored Kotkad ir Kodututred atstovai.
LŠS varžybas organizavo dviejose vietose: Palangos miesto stadione vyko šaudymo pneumatiniu šautuvu varžybos, o prie jūros tilto – virvės traukimo rungtis. Stadione norinčiųjų išbandyti akies taiklumą netrūko — varžybose dalyvavo net 166 šauliai. Dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: iki 10 m., iki 20 m. ir tie, kuriems daugiau nei 20 metų. Atitinkamai pagal amžiaus grupes nugalėjo: Janė Palaimaitė, Ričardas Zinkevičius ir Arūnas Jasmontas.
Virvę traukė 3 moterų ir 8 vyrų komandos. Kuršėniškiai – ir vyrai, ir moterys – buvo stipriausi.
Studentų šaulių klubo nariai Basanavičiaus alėjoje pastatė palapinę, kurioje vyko ne varžybinis šaudymas pneumatiniu šautuvu.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę