Balandžio 29 d. Sedos V.Mačernio gimnazijoje vyko Telšių apskrities Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės padalinių šaulių rikiuotės ir šokių konkursai, kuriuose dalyvavo Mažeikių Sodų ir Senamiesčio vidurinių mokyklų, Mažeikių Kalnėnų pagrindinės mokyklos, Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos, Sedos V. Mačernio gimnazijos mokiniai bei Mažeikių 1-osios kuopos šauliai. Visi yra ir neformalaus švietimo programos „Savas“ dalyviai.
Gimnazijos stadione šešios komandos – penkios jaunųjų šaulių ir viena vyresniųjų – Mažeikių 1-osios kuopos šauliai – demonstravo žygiavimo ir rikiuotės sugebėjimus.
Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Sodų vidurinės mokyklos jaunieji šauliai, labai gerai pademonstravę visus rikiuotės elementus. Antra vieta atiteko Sedos V. Mačernio gimnazijai, tretieji, vos vienu balu aplenkę Židikų M. Pečkauskaitės vidurinę mokyklą, liko Senamiesčio vid. mokyklos mokiniai.
Gimnazijos salėje vyko šokių konkursas. Komandų poros šoko valsą ir polką. Geriausiai pasirodžiusios šokėjų poros iš Židikų M. Pečkauskaitės ir Mažeikių Sodų vid. mokyklų buvo apdovanotos diplomais. Diplomas įteiktas ir Mažeikių 1-osios kuopos šaulių šokėjų porai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę