Vasario 25 d. Lietuvos karo akademijoje vyko šaulių studentų susitikimas su Seimo vicepirmininku Algiu Kašėta.
Su Vilniuje studijuojančiu akademiniu jaunimu vicepirmininkas ir daugiametis Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys kalbėjo apie šiandieninę Šaulių sąjungos situaciją, jos vaidmenį krašto apsaugos sistemoje, dalijosi mintimis apie organizacijos ateitį. A. Kašėta konstatavo norįs, kad Lietuvos šaulių sąjunga plėstųsi turėdama visus įmanomus veiklos svertus, o šauliai studentai būtų idėjų generatoriai bei padėtų rasti bendrą kalbą vyresnio amžiaus ir jauniesiems šauliams. Politikas išreiškė apgailestavimą dėl per mažos valstybės paramos Šaulių sąjungai.
Lietuvos šaulių sąjungos vadas Juozas Širvinskas apdovanojo A. Kašėtą LŠS 90-mečio medaliu „Už tarnystę tėvynei“. Nuo pat pirmųjų Šaulių sąjungos atkūrimo dienų vicepirmininkas priklauso Alytaus šaulių rinktinės Varėnos kuopai, pats aktyviai dalyvavo šio dalinio atkūrime ir kartu su juo 1991 m. sausio 11 d. vyko ginti Aukščiausiosios Tarybos. A. Kašėta prisipažino turįs nemaža savo ir svetimų ordinų bei medalių kolekciją, kurią kaip istorikas renka jau daug metų, tačiau per valstybinių švenčių minėjimus įsisega tik vieną – šaulių ženkliuką.
Susitikimo pabaigoje A. Kašėta pažadėjo padovanoti knygų Šaulių studentų klubo bibliotekėlei bei pakvietė vasarą kartu su juo leistis į žygį buvusiais Dzūkijos partizanų takais.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę