Minėdami 60-ąsias partizano Liongino Baliukevičiaus-Dzūko žūties metines šauliai studentai ruošiasi į žygį, kurio metu aplankys Dainavos apygardos partizanų kovos ir žūties vietas, dainuos partizanų dainas ir skaitys eiles, žais šauliškus žaidimus, o Varėnos šaulių kuopa vaišins šauliška koše. Seimo pirmininkės pavaduotojas, šaulys Algis Kašėta supažindins su reikšmingiausiais partizanų gyvenimo faktais.
Žygio kulminacija – partizanų dainų koncertas stovyklavietėje prie Liškiavio ežero. Koncerto svečiai lai bus Jums staigmena!
KADA? Birželio 19–20 d. 10.30 val.
KUR? Liškiavos miestelis, Merkinės sen., Varėnos r. Žygeiviai renkasi prie Liškiavos bažnyčios.
KĄ PASIIMTI? Miegmaišį ir palapinę, jei ketinate nakvoti (stovyklavietėje bus elektra, prausyklos ir kiti patogumai); indus bei įrankius šauliškai košei kabinti, vandens sau ir draugui; priemones nuo uodų (Dzūkijoje jų daug ir jie alkani); patogią avalynę bei aprangą geram ir blogam orui; reikmenis pirčiai bei maudynėms ežere.
Registracija iki birželio 17 d. 12:00 el. paštu [email protected] ir telefonu +37061529987
Įrodykime, kad esame atsakingi savo šalies ir istorijos kūrėjai – visi kartu pagerbkime partizano Dzūko ir jo kovos draugų atminimą! Juk Laisvės kovotojai Tėvynės ginti išėjo būdami tokie pat jauni kaip ir mes.

Lietuvos šaulių studentų korporacija „Saja“

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę