Gegužės 6 d. po Utenos šaulių namų ąžuolu vyko šaulių ir jų draugų kūrybos vakaras "Pa Ūžuolu", skirtas Spaudos atgavimo, knygos ir kalbos dienai paminėti.
Šaulių šventėje apsilankė Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius. Jis pasveikino susirinkusiuosius, pasidžiaugė prasminga šauliška veikla ir gražiomis iniciatyvomis bei įteikė padėką už tautiškų ir patriotinių tradicijų puoselėjimą Utenos AŠR vado pavaduotojui Norbertui Černiauskui.
Gausus dalyvių būrys rungėsi dėl trijų nominacijų „labiausiai“: labiausiai šauliškas, labiausiai aukštaitiškas, labiausiai myluotinas. Mero įsteigti pagrindiniai prizai atiteko Daliai Brazauskienei, Danieliui Drazdauskui,  moksleivei Kotrynai Meidutei, paskatinamieji: Simonai Kašetaitei, Vytautui Petroniui ir Norbertui Černiauskui.
Edmundas Pupinis tradiciškai sudainavęs "Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj…", paties įsteigtais prizais apdovanojo savo kūrybos dainas atlikusius Augustiną Rėzą, Nijolę Petravičienę ir merginų duetą.
Baigiantis šventei, komisijos nariai paskaitė savo – profesionalų – kūrybos eilėraščius, dalijo patarimus kuriantiesiems ir džiaugėsi atgimusia gražia tradicija.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę