Birželio 20-ąją Jurbarko P. Paulaičio 1-osios kuopos šauliai paminėjo Šaulio dieną. Po šv. Mišių Švč. Trejybės bažnyčioje iškilminga rikiuote šauliai žygiavo į Jurbarko dainų slėnį, kuriame prasidėjo renginys. Jame dalyvavo ne tik jurbarkiečiai šauliai bei miestelio gyventojai, bet ir svečiai ir iš Eržvilko, Tauragės bei Pagėgių šaulių kuopų.
Visi norintieji turėjo galimybę dalyvauti sukarinto vasaros biatlono, orientavimosi po Jurbarko parką, kelmo metimo, virvės traukimo varžybose, svarsčio kilnojimo rungtyje, o taip pat pašaudyti iš pneumatinio šautuvo. Linksmoji kareiviško bato metimo rungtis irgi buvo įtraukta į dienos varžybų sąrašą, o patiems mažiausiesiems surengtos imitacinių minų ieškojimo varžybos. Neeilinį rezultatą svarsčio kilnojimo rungtyje parodė P. Paulaičio kuopos l. e. vado pareigas Kęstutis Orentas, svarstį iškėlęs net 101 kartą ir tapęs neabejotinu lyderiu.
Šventės metu kiekvienas svečias turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su šauliška veikla, mat vyko fotografijų paroda „Toks šauliškas gyvenimas“. Dar viena paroda, sukėlusi dalyvių susidomėjimą – tai ryšio, ginkluotės ir apsaugos nuo naikinimo priemonių ekspozicija.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę