Lapkričio 4 d. Baisogalos šauliai rinkosi į šaulių namus. Tą dieną vyko Šiaulių AŠR Baisogalos 5-ojo atskirojo būrio metinis susirinkimas. Jame dalyvavo LŠS vadas Juozas Širvinskas, rinktinės vadas Saulius Burškys, Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis, Baisogalos policijos nuovados viršininkas Arvydas Jacyna, Baisogalos bendruomenės tarybos pirmininkas Kazimieras Danilevičius, šauliai ir jaunieji šauliai.
Ataskaitą apie šaulių nuveiktus darbus pateikė būrio vadas Gediminas Kuckailis. Buvo pasidžiaugta sėkmingu bendradarbiavimu su vietos valdžia, kultūros namais, vidurine mokykla, bažnyčia. Šiais metais ypač aktyvūs buvo jaunieji šauliai – Baisogalos vidurinės mokyklos mokiniai. Iškovota Pereinamoji taurė Šiaulių apskrities rinktinės jaunųjų šaulių sporto žaidynėse. Šaulės Elika Kablytė ir Ligita Matutytė Respublikinėse jaunųjų šaulių sporto žaidynėse šaudymo rungtyje laimėjo III v. Jaunieji šauliai aktyviai dalyvavo mobiliose vasaros stovyklose. E. Kablytė su kadetais stovyklavo Gaižiūnų poligone, o Andrius Kliorė – D. Britanijoje ir dalyvavo Baltijos šalių kariuomenės pratybose Latvijoje. Grupė Baisogalos 5-ojo atskirojo būrio jaunųjų šaulių atstovavo Lietuvai Latvijos ir Estijos jaunųjų šaulių sporto žaidynėse.
Sąjungos vadas J. Širvinskas pagyrė Baisogalos šaulius už aktyvumą, palinkėjo nesustoti ir toliau tęsti pradėtus darbus. Baisogalos seniūnas R. Kalvaitis pasidžiaugė, kad nei vienas renginys nevyksta be šaulių dalyvavimo, kad šauliai – neatsiejama Baisogalos bendruomenės dalis. Seniūnas įteikė atminimo dovanėles svečiams, o jaunąjį šaulį Andrių Kliorę už visuomeninę veiklą apdovanojo pagyrimo raštu.

Gediminas Kuckailis
Baisogalos šaulių 5-ojo atskirojo būrio vadas

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę