Baltic Guard 2016 Tarptautinė sukarinta jaunimo stovykla „Baltic Guard 2016” šiais metais sukvietė ne tik Baltijos šalių atstovus, bet ir kadetus iš Didžiosios Britanijos bei Ukrainos. Šios stovyklos tikslas – stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą, neformaliojo rengimo pagrindais ugdyti pilietišką, drausmingą, savarankišką, fiziškai aktyvų, sveiką gyvenseną propaguojantį ir lyderio savybes demonstruojantį jaunimą. 

Šį kartą tarpautinę stovyklą organizuoja Lietuvos šaulių sąjunga, liepos 24-31 dienomis generolo S. Žukausko poligone Pabradėje. Visą savaitę 140 jaunuolių (16-18 metų) bandys save kariniuose ir sportiniuose užsiėmimuose, tobulins lyderystės ir anglų kalbos žinias, turės galimybę susipažinti su kitų šalių tradicijomis. Liepos 27 dieną stovykloje – Atvirų durų diena. Joje dalyvaus Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Latvijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Einars Semanis, Ukrainos gynybos atašė Lietuvoje kpt. Dmytro A. Donskoi, NATO kariai ir kiti garbūs svečiai.

Tikimės, kad „Baltic Guard 2016” stovykla sėkmingai įvykdys suplanuotą programą ir paliks neišdildomą įspūdį Latvijos, Estijos, Jungtinės Karalystės, Ukrainos ir Lietuvos jaunimui.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę