Birželio 27-29 d. Aluksnėje (Latvija) buvo surengtos dešimtosios Baltijos šalių kariuomenių sporto žaidynės. Atskirose grupėse varžėsi kariai, kariūnai ir jaunieji šauliai. Jie pasirodė geriausiai.
Lietuvos šaulių sąjungai žaidynėse šįkart atstovavo Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo šaulių rinktinės Širvintų ir Paberžės kuopų jaunieji šauliai, kurie varžėsi su bendraamžiais iš Latvijos bei Estijos krepšinio, vasaros biatlono, tinklinio, virvės traukimo ir šaudymo iš pneumatinio šautuvo rungtyse.
Krepšinio aikštelėje, žaisdami trys prieš tris, lietuviai 13:3 nugalėjo estus ir 10:8 latvius. Vasaros biatlono rungtyje –  jaunuoliai bėgo 2.3 km distanciją ir šaudė iš mažojo kalibro šautuvo – Lietuvos jaunieji šauliai irgi pasirodė geriausiai. Greičiausia bėgike ir taikliausia šaule paskelbta Gintarė Visockaitė. Šiek tiek atsilikusi komandos draugė Oksana Zastižinskaja iškovojo trečiąją vietą, Paulius Leparskis vaikinų grupėje buvo antras, o Eimantas Eigelis –trečias. Tinklinio aikštelėje — keturi prieš keturis (du vaikinai ir dvi merginos) –  lietuvių komanda, vedina Pauliaus Leparskio ir Alberto Šaveikos, nesunkiai įveikė konkurentes. Virvės traukimo rungtyje jaunieji šauliai vėl pasirodė esantys stipriausi.
Tik šaudymo iš pneumatinio šautuvo rungtyje jaunieji šauliai liko treti: 719 pelnytų taškų; estai – 724; latviai –  730. Asmeninėje įskaitoje nugalėtoju paskelbtas Justas Kaminskas.
Kitąmet Baltijos šalių kariuomenių sporto žaidynės vyks Lietuvoje, Klaipėdoje.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę