Baltilos kelias 028Rugpjūčio 23-iąją Baisogalos 8-osios kuopos šauliai ir jaunieji šauliai po šv. Mišių miestelio Šv. Trejybės bažnyčioje žygiavo prie Laisvės paminklo. Čiaimg014 tylos minute pagerbė žuvusiuosius už Lietuvos laisvę bei Anapilin išėjusius Baltijos kelio dalyvius, padėjo gėlių. Vėliau visi vyko prie kryžiaus TSauliai alačkonių kaime (Pasvalio r.). Prie jaunųjų šaulių užkurto laužo suskambo partizanų ir liaudies dainos.
Utenos mieste susirinkusieji rankomis apjuosė Utenio aikštę. Mažajame Baltijos kelyje po 25 metų rankomis vėl susikibo ir maži, ir užaugusieji, ir daug patirties turintieji. Išsiskiriančiais iš kitų dalyviais tapo Šaulių sąjungos nariai. Magistralėje Vilnius–Ryga–Talinas, prie Krikštėnų miestelio, kaip prieš ketvirtį amžiaus sustojo Utenos krašto žmonės, suplazdėjo 1989-ųjų rugsėjo NK sauliai3 n 23-iąją menanti trispalvė.

„Vilniaus“, „Geležinio vilko“ „Sostinės“ ir Šalčininkų šaulių kuopos šauliai ir jaunieji jų kolegos po šv. Mišių Šv. vysk. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedros bazilikoje sostinės Katedros aikštėje prisiminė Baltijos kelią. Trakų, „Nepriklausomybės kovų“ ir Širvintų šaulių kuopų atstovai vyko į savo regionus.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę