slides Sausio 25-26 dienomis Lietuvos žiemos sporto centre vyko Baltijos šalių karių žiemos sporto žaidynės. Tradiciškai Lietuvos šaulių sąjungą atstovo Ignalinos, Anykščių ir Nemenčinės jaunieji slidininkai. 25 d. vyko sprinto varžybos ir slidžių estafetė. Estafetėje iš dalyvavusių 8 Lietuvos, Latvijos ir Estijos komandų, Lietuvos  pirmoji komanda užėmė III vietą, kitos komandos dalijosi 5-6 vietas.
Sprinto varžybose mūsų slidininkai lipo ant pakylos ne kartą – jaunučių grupėje Emilija Siavro (Nemenčinė) užėmė II vietą, vaikinų grupėje anykštėnai Žukauskas Lukas – I, Lukas Šereika III vietas. Vyresniųjų grupėje užimtos II-osios vietos, jas iškovojo Viktorija Romancova iš Nemenčinės ir anykštėnas Gytis Mikoliūnas.