Balttexnika6002 „Balttechnika 2016“ – svarbiausias ir vienintelis inžinerinės pramonės renginys visose Baltijos šalyse, gegužės 18-20 d. vyksiantis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Daugiau, nei du dešimtmečius rengiama paroda – tai mokslo ir verslo sinergija, profesinis tobulėjimas bei technikos naujovės, skirtos specialistams, verslui ir akademinei visuomenei.

Parodos tema – gynybos ir vidaus saugumo pramonės potencialui Lietuvoje. Daugiau kaip 90 procentų šios pramonės produkcijos eksportuojama į NATO ir kitas šalis, o apyvarta 2015 metais viršija milijardą eurų.

Taip pat parodoje ketinama apžvelgti inovacijų ir mokslo pasiekimų pritaikymą saugumo užtikrinimui,bendradarbiavimo su užsienio partneriais galimybes. Lankytojams bus pristatyti ne tik 3D spausdintuvai pramonei, programinė įranga ar nauji inžineriniai sprendimai, bet ir naujausias Klaipėdos universiteto atstovų sukurtas pneumobilis, atstovausiantis Lietuvą varžybose Vengrijoje.

Verslininkams ir specialistams ypatingai svarbi parodos dalis – profesinį tobulėjimą skatinantys seminarai, mokymai bei konferencijos. Vienos iš konferencijų, pavadinimu „Industrie 4.0“, tema – ketvirtoji industrinė revoliucija. Konferencijos, organizuojamos Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų kartu su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, dalyvių laukia įdomūs pranešimai, vieša diskusija su Lietuvos ir tarptautiniais ekspertais bei seminarų su atskiromis temomis programa. Į konferenciją kviečiami tiek Lietuvos, tiek kaimyninių šalių pramonės įmonių, verslo asociacijų, mokslo bei švietimo įstaigų atstovai.

Pagrindinės „Balttechnika 2016“ temos: gynybos ir saugumo pramonė, pramonės įranga ir medžiagos, pramoniniai robotai, robotizuoti įrenginiai, elektronika, elektrotechnika, automatika, suvirinimo technologijos, metalo apdirbimo įrenginiai, staklės, energijos taupymas, įrankiai, vamzdynai ir kita. XXIV tarptautinė specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika 2016“ vyks gegužės 18-20 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, adresu Laisvės pr. 5, Vilnius.

Parodos darbo laikas:
Gegužės 18-19 d. – nuo 10.00 iki 17.00 val.
Gegužės 20 d. – nuo 10.00 iki 16.00 val.

Parodos „Balttechnika“ metu vyks tarptautinės parodos „Transbaltica“ ir „Mechanika“.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę