Vasario 9 d. Varniuose (Telšių r.) lankėsi ir šaulių vykdoma veikla seniūnijoje, ypač mokyklose, domėjosi Lietuvos šaulių sąjungos vadas Juozas Širvinskas.
Vizitas  prasidėjo VšĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre, kur įsikūrusi Varnių 4-osios šaulių kuopos pagrindinė bazė. LŠS vadas susitiko su mokyklos direktore Gražina Grinkevičiene, papildomo ugdymo organizatore Sigute Verikiene, šauliais, moksleiviais. Vėliau šaulių vadas apsilankė Varnių M. Valančiaus gimnazijoje ir bendravo su direktore Irena Peleckiene, pedagogais. J. Širvinskas pasidžiaugė, kad mokymo įstaigos gimnazistai aktyviai dalyvavo respublikiniame konkurse „Ką žinai apie Lietuvos šaulių sąjungą“ ir tapo laureatais.
Vizitas baigėsi susitikimu su Varnių seniūnijos seniūnu Rolandu Bružu, parapijos adm. dek. kunigu Jonu Petrausku, Pavandenės ir Janapolės kunigu Tomu Domarku, seniūnijos įgaliotiniu, policijos tyrėju Ramūnu Šileika. Susitikimo metu kalbėta apie Varnių kuopos šaulių dalyvavimą visuomeniniame miesto, seniūnijos gyvenime, diskutuota apie platesnio bei glaudesnio bendradarbiavimo galimybes. LŠS vadas Varnių seniūnui ir dvasininkams įteikė vardines dovanas, o mokyklų bibliotekoms padovanojo knygų.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę