Savaitgalį Šiauliuose vykusiame Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate dalyvavo dešimt LDK Kęstučio šaulių 7-osos rinktinės šaulio Rimanto Simokaičio treniruojamų sportininkų. Trikovininkai iškovojo aštuonis medalius ir dvi komandines taures.
Sportininkai treniruojasi Šakiuose esančiame sporto klube „Fortūna“.
Jaunių amžiaus grupėje startavo penki sportininkai, du iš jų iškovojo antrąsias vietas. Paulius Ignatavicius svorio kategorijoje iki 74 kg. pritūpė su 165 kg., išspaudė 95 kg., štangą atkėlė su 202.5 kg. ir sumoje surinko 462.5 kg. Mantvydas Karušis svorio kategorijoje iki 66 kg. pritūpė su 120 kg., išspaudė 80 kg., atkėlė 137.5 kg. ir sumoje surinko 337.5 kg.
Bronzos medaliais pasipuošė Martynas Dumbliauskas ir Erikas Bastys. Martynas, svorio kategorijoje iki 93 kg., pritūpė su 172.5 kg., išspaudė 132.5 kg., atkėlė 215 kg. ir sumoje surinko 520 kg. Erikas startavo 53 kg svorio kategorijoje – pritūpė su 75 kg., spaudė 55 kg., atkėlė 95 kg., sumoje surinko 225 kg.
Jaunimo grupėje startavo Rimantė Naujokaitytė. Rimantė svorio kategorijoje virš 72kg., kur iškovojo antrąją vietą. Ji atsistojo su 102.5 kg. sveriančia štanga, išspaudė 50 kg., atkėlė 110 kg. ir sumoje surinko 262.5 kg.
Veteranų amžiaus grupėje varžėsi trys klubo sportininkai. Visi tapo savo svorių kategorijų nugalėtojais. Giedrė Vidžiūnienė, pritūpė su 90 kg., išspaudė 47.5 kg., atkėlė 135 kg., sumoje surinko 272.5 kg. Vidmantas Baublys, svorio kategorijoje iki 74 kg., atsistojo su 115 kg., išspaudė 95 kg., atkėlė 140 kg., sumoje surinko 350 kg.
Klubo treneris R. Simokaitis, varžėsi svorio kategorijoje virš 105 kg. Jis sumoje surinko 600 kg., pritūpimas 205 kg., spaudimas 175 kg., štangos atkelimas 220 kg.
Šiame čempionate dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius, daugiau nei 200 sportininkų.
Pasak R. Simokaičio, dalis sportininkų netukus turėtų tapti šauliais ir per varžybas garsins Lietuvos šaulių sąjungos vardą.