Vasario 16 d. – šią brangią lietuviams dieną daugiau kaip prieš šimtą metų buvo pasirašytas Lietuvos valstybės atkūrimo aktas. Ko gero, tuo metu dar niekas pilnai nesuvokė šio veiksmo istorinės reikšmės. Valstybingumo atkūrimas ir apgynimas ginklu sukūrė vienintelę ir nepakartojamą galimybę mūsų tautos išlikimui. Anuo itin sunkiu metu, kai Europa buvo draskoma Pirmojo pasaulinio karo audrų, kai viena po kitos griuvo imperijos, Rytuose buvo sukurtas specialus planas, pagal kurį Lietuva turėjo būti sujungta su Gudija į vieną darinį, pavadinimu „Litbelas“. Lietuvos – Baltarusijos Tarybų Socialistinė Respublika turėjo būti inkorporuota į bolševikinę Rusiją, o vėliau – ir į sukurtą Sovietų sąjungą. Jeigu anuomet atkurtos Lietuvos kariai savanoriai su ginklu rankose nebūtų išstūmę bolševikų iš mūsų krašto ir apgynę Nepriklausomybės, tai šiandien vietoje Lietuvos Respublikos turėtume Litbelą su diktatoriumi – geriausiu Kremliaus draugu priešakyje.

Šiandien atsiranda organizuojančių protesto akcijas Vasario 16 d. Nepaisant dėl ko ar prieš ką protestuojama, Lietuvai priešiškų šalių propagandos meistrai protestą, vyksiantį Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, galės pateikti kaip protestą prieš Lietuvos valstybingumą. Nenuostabu, kad nemaža dalis tokių protestų aktyvistų viešojoje erdvėje aktyviai ragina vystyti kuo glaudesnius Lietuvos santykius su Rytų diktatoriais.

Kviečiame šaulius prisiminti mūsų protėvių garbingą kovą ir šių metų Vasario 16 d. aktyviai dalyvauti šventės renginiuose bei skleisti žinią Lietuvos žmonėms, kokie pražūtingi gali būti kėslai veikėjų, organizuojančių protestus būtent valstybingumo atkūrimo dieną – taip drauge prisidėsime prie mūsų laisvės ir mūsų valstybės puoselėjimo.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę