Balandžio 13 d. Lietuvos kariuomenės Karo kartografijos centre Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento patarėjas ats. mjr. Albertas Daugirdas įteikė Šaulių sąjungos vado pavaduotojui ats. mjr. Židrūnui Šadauskiui 20 tūkstančių vnt. knygelių „Pilietinio pasipriešinimo abėcėlė. Patarimai, kaip kovoti be ginklų“.

„Džiugu, kad Šaulių sąjungą pasiekia dar viena tokia dovana. Šios knygos bus skirtos visiems šauliams ir moksleiviams kuriems yra svarbu gilinti pilietiškumo žinias. Tikiu, kad šios knygelės suteiks visiems papildomų žinių, kurias jie galės pritaikyti praktinėje veikloje.“,- priimdamas knygas sakė Šaulių sąjungos vado pavaduotojas ats. mjr. Židrūnas Šadauskis.

Pasak autoriaus ats. mjr. Alberto Daugirdo ši knygelė yra skirta tiek suaugusiems, tiek jaunimui, o jos tikslas yra supažindinti skaitytojus su pilietiniu pasipriešinimu, strategijomis ir taktikomis. Autorius taip pat pabrėžia, kad ši knyga yra puikiai suprantama visiems piliečiams, nes joje yra ne tik gausu informacijos, bet ir pagrindinę knygos dalį sudaro būtent iliustracijos.

Praėjusį mėnesį Šaulių sąjungą taip pat pasiekė MPPD dovana – 300 knygų, „Išgyvenimo atmintinė“. Į šią knygą autorius perteikė savo asmeninę dvidešimties metų patirtį, kurios pagrindą sudarė turistiniai žygiai ir išgyvenimo ekstremaliomis sąlygomis kursai. Šios knygos skirtos LŠS kovinių šaulių edukacijai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę