Valstybės atkūrimo ir nepriklausomybės dieną Druskininkų Švč mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje buvo aukojamos šventos mišios už Tėvynę, o po mišių – Lietuvos šaulių sąjungos Karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Druskininkų Giedriaus Matulionio 103 kuopos šauliai minėjo savo kuopos įkūrimo 32-asias metines.

Šio renginio metu už ypatingus nuopelnus ir pasižymėjimą šauliškoje tarnyboje, specialiu kuopos vado vardiniu apdovanojimu buvo pagerbas kuopos šaulys Juozas Ražanskas, kuriam kuopos vadas įteikė Baltų kovos kirvį. Tai jau 3 šaulys apdovanotas Druskininkų kuopoje šiuo kirviu.

Taip pat šventes metu su kuopos vėliava atsisveikino šaulė Rita Marcinonytė kuri yra perkeliama į kitą tarnybos vietą rinktinėje. Ritai taip pat buvo įteikta atminimo dovana nuo Giedriaus Matulionio 103 kuopos.

Renginyje taip pat dalyvavo pirmasis atkurtos Lietuvos kariuomenės lauko brigados „Geležinis Vilkas“ vadas, dimisijos brigados generolas Česlovas Jezerskas.

Po renginio bažnyčioje, šauliai vyko padėti gėlių ir uždegti žvakučių ant 1918 m Lietuvos kariuomenės savanorių, Vyčio kryžiaus ordino kavalierių kapų Ratnyčios kapinėse bei prie paminklo Nemuno pakrantėje.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę