Antroji Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių žaidynių diena prabėgo akimirksniu. Šiandien Sąjungos jaunimas varžėsi šaudymo varžybose iš mažo kalibro, pneumatinių šautuvų, įveikė jiems parengtą kliūčių ruožą ir kasmet daugiausiai įspūdžių paliekančią bei emocijų sukeliančią vandens rungtį.
Po aktyvios dienos visi žaidynių dalyviai vyko į festivalio „Sportas visiems“ atidarymo šventę Palangoje ir drauge su kitais sporto entuziastais dalyvavo masinėje eisenoje bei atidarymo šventėje, kurios metu LR Seimo jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas festivalio „Sportas visiems“ atidarymo metu Lietuvos šaulių sąjungai, švenčiančiai 100 metų jubiliejų, įteikė padėką ir Seimo prisiminimo medalį už patriotiškumo puoselėjimą ir svarų indėlį ugdant fiziškai aktyvų, sveiką ir atsakingą Lietuvos pilietį, atsakingą darbą su jaunimu.
Festivalis „Sportas visiems“ gegužės 24-26 dienomis jau 25 kartą į Palangą sukviečia sporto mėgėjus ir entuziastus.  Festivalio dalyvių šiemet laukia plati programa – net virš 70 skirtingų sporto renginių, varžybų, konkursų, paskaitų ir kitų aktyvių užsiėmimų.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę