Šiaulių AŠR delegacija viešėjo Rygoje pas Latvijos jūros šaulius. Lietuvos delegaciją, vadovaujamą Tytuvėnų jaunųjų šaulių 5-osios kuopos vado Roberto Mosiejaus ir Baisogalos šaulių 8-osios kuopos vado Gedimino Kuckailio, sudarė penki Baisogalos šaulių 8-osios kuopos, vienas Šeduvos šaulių 3-iojo atskirojo būrio ir keturi Tytuvėnų jaunųjų šaulių 5-osios kuopos jaunieji šauliai. Susitikime dalyvavo ir Estijos jaunieji šauliai.

 Vieną dieną ir naktį praleidę Latvijos jūrų šaulių laive KA-03 „Kometa“, rytą delegacijos nariai vyko į Cesio miestą prie Gaujos upės. Gauja yra Latvijos nacionalinio gamtos parko sudėtinė dalis. Upė labai graži: vingiuota, uolėta, vietomis su stačiais krantais.
Atvykę keliautojai pasiruošė pripučiamas valtis, apsivilko gelbėjimo liemenes ir leidosi į kelionę žemyn upe. Vakare išsilaipinę į krantą delegacijos dalyviai rungėsi įvairiose šaudymo, virvės traukimo varžybose ir žaidynėse. Neapsieita ir be dainos.
Išvyka truko tris paras. Per šias dienas delegacijos nariai Gaujos upe nuplaukė apie 40 km. Tai buvo įspūdinga kelionė po gražias Latvijos apylinkes.
Šiaulių AŠR delegacija dėkinga Latvijos šauliams už įdomią pažintinę kelionę po Latvijos apylinkes.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę