Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną organizuoti renginiai paliudijo, kad nepriklausoma Lietuva gali didžiuotis ne tik sąmoningais, puoselėjančiais tautines vertybes piliečiais, bet ir šauniais, ištvermingais sportininkais. „Sveikam kūne – sveika, siela!“ – šis principas suvienijo vasario 16 d. susirinkusiuosius į Ignalinos žiemos sporto centrą. Pakilios nuotaikos, kupini energijos ir džiugesio puikiu oru į Ignalinos žiemos sporto centrą rinkosi Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ organizacijų aktyviausieji žiemos sporto mėgėjai.

 Besidžiaugdami kasmet didėjančiu žiemos žaidynių dalyvių skaičiumi Ignalinos meras Bronis Ropė ir asociacijos prezidentas Algis Vasiliauskas, pasveikino „Žiemos sporto visiems“ ir Utenos apskrities žaidynių dalyvius linkėdami gerai praleisti laiką.
Į renginį atvyko ir Utenos apskrities šaulių 9-osios rinktinės, Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės, Vilniaus apskrities karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės, Šiaulių apskrities gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės  šaulių. Šauliai buvo aktyvūs futbolo, virvės traukimo, slidinėjimo, žiemos orientavimosi, šaudymo varžybose ir kituose konkursuose.
 Lietuvos šaulių sąjunga – asociacijos „Sportas visiems“ narė – žiemos sporto žaidynėse visiems sporto entuziastams organizavo šaudymo pneumatiniu šautuvu ir virvės traukimo varžybas. Šaudymo varžyboms profesionaliai vadovavo Valdas Juodka (Utenos šaulių 9-osios kuopos vadas). Bronius Stukas (Utenos AŠR vadas) teisėjavo vyrų virvės traukimo varžyboms, o Domas Urnikis (Šiaulių AŠR Kuršėnų šaulių 7-osios kuopos šaulys) – moterų komandų virvės traukimo rungčiai. Džiugina, kad šauliai ne tik aktyvūs organizatoriai, bet ir puikūs sportininkai: prizines vietas laimėjo merginų virvės traukimo komanda, žiemos futbolo šaulių komanda, o šaudymo rungtyje šauliams atiteko visos trys prizinės vietos.
Spaudžiant žiemos šaltukui ypatingas skanėstas buvo Utenos AŠR vado pavaduotojo Zenono Mameniškio išvirta šauliška košė, kurios paragauti neatsisakė į žiemos žaidynes koncertuoti atvykę grupės „Ambrozija“ nariai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę