Lapkričio 2 d. Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. ltn. Gintaras Koryzna III laipsnio Šaulių sąjungos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus Šaulių sąjungai“ apdovanojo plk. ltn. Gediminą Latvį.
Plk. ltn. Gediminas Latvys, dirbdamas Lietuvos kariuomenės Gynybos štabe J9 valdybos viršininku, buvo pagrindinis koordinatorius tarp Šaulių sąjungos ir Lietuvos kariuomenės: „Tik jo asmeninės iniciatyvos dėka pirmieji Lietuvos šaulių sąjungos koviniai šauliai puikiai įsiliejo į Lietuvos kariuomenės padalinių gretas. Plk. ltn. Gediminas Latvys vienas iš nedaugelio Lietuvos kariuomenės karininkų, kuris apsilankė beveik visose Lietuvos šaulių sąjungos rinktinėse ir skaitė paskaitas pilietinio pasipriešinimo tema, pristatė viziją, kaip kariuomenė ir Šaulių sąjunga galėtų prisidėti prie šalies gynybos stiprinimo“, – sakė Šaulių sąjungos vadas plk. ltn. Gintaras Koryzna.
Plk. ltn. Gedinimas Latvys ženkliai prisidėjo ir prie jaunųjų šaulių rengimo, stovyklų organizavimo – Lietuvos šaulių sąjunga visada sulaukdavo pagalbos, buvo skiriami instruktoriai iš KASP ir kitų LK padalinių, sklandžiai vyko administraciniai darbai.

 

 

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę