Kovo 28-30 dienomis Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke (Rukloje) buvo surengtas išplėstinis jaunųjų šaulių tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos rinktinių vadų pavaduotojai bei aktyviausi ir labiausiai motyvuoti jaunieji šauliai.
Pastaruoju metu Šaulių sąjunga aktyviai draugauja ir bendradarbiauja su įvairiomis šalies jaunimo organizacijomis bei dalyvauja bendrų projektų rengime ir vykdyme. Taigi vienas iš konferencijos tikslų buvo įtvirtinti atsakomybę už atliekamus darbus.
Visas tris dienas intensyviai dirbę posėdžio dalyviai po renginio dalijosi įspūdžiais apie seminarą Jaunųjų šaulių strategijos kūrimas ir konstatavo, kad išklausę įdomių ir vertingų teorinių paskaitų pritaikys žinias praktikoje. Jaunuoliai puikiai įvertino ir praktinius užsiėmimus, kuriuose buvo gilinamasi į sąvokas pilietiškumas, strategija, tautiškumas, aiškinamasi, diskutuojama, kaip ir ką reikėtų daryti, kad jaunųjų šaulių veikla taptų aktyvesnė. Paskaitas apie strateginį valdymą skaitė Lietuvos šaulių sąjungos Centro valdybos narys, Mykolo Riomerio universiteto dėstytojas dr. Saulius Nefas.
Paskutiniąją posėdžio dieną šaulius aplankė Sąjungos vadas Juozas Širvinskas ir Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjas Arūnas Kučikas, kuris, pasveikinęs susirinkusiuosius, pasidžiaugė dalyvių ir apskritai visų šaulių veikla.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę