DSCN6723Rugsėjo 7-10 d. Lietuvos šaulių sąjungos Mokymo centras Pasienio mokyklos bazėje organizavo bandomąjį objektų apsaugos kursą. Jo tikslas –DSCN6681 parengti objektų apsaugos sargus-šaulius pagal Lietuvos kariuomenės ir potencialių užsakovų reikalavimus.
Kursas bus skirtingos trukmės: jau vykdantiems sargybas šauliams teks tobulintis intensyviuose trijų dienų, o kandidatams į sargybas – penkių dienų mokymuose. Ir vienu, ir kitu atveju šauliai turės mokytis ir savarankiškai ir didesnę dalį teorijos įsisavinti pagal paruoštą medžiagą.
Kursas apima teisinius pagrindus, taktiką, ginkluotę ir šaudybą, specialiąsias priemones, ryšius, pirmąją medicinos pagalbą, priešgaisrinę saugą, informacijos ir personalo apsaugą.
Į bandomąjį kursą buvo surinkti vieni labiausiai patyrusių Sąjungos narių: turintys dvejų dešimtmečių tarnybos Lietuvos kariuomenėje patirtį, tarnavę Vidaus reikalų sistemos įkalinimo įstaigose, šaudymo, specialiųjų priemonių naudojimo ar kitų sričių ekspertai.
Mokymo kokybę padėjo užtikrinti ir puiki Pasieniečių mokyklos infrastruktūra, LK Karo medicinos tarnybos ir Karo policijos Vilniaus įgulos suteiktos mokomosios priemonės.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę