for web Artėjant vasario 16-ąjai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, vasario 13 dieną, Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino Štabo bataliono patalpose susitiko KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės Civilių karių bendradarbiavimo kuopos ir Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Informacinių technologijų specialistai.

Šeštadienis buvo skirtas temai „Wireshark paketų analizė“, kurios metu specialistams buvo pristatyta nemokama programinė įranga Wireshark bei jos galimybės nustatant problemas ir grėsmes kompiuterių tinkluose. Buvo nagrinėjamos įvairios aktualios šiai dienai situacijos. Pagilinti žinių susirinko skirtingo lygio specialistai iš įvairių Informacinių technologijų kompanijų ir bankų, o tai didžiulis potencialas vykdant užduotis keliamas dabartinės situacijos pasaulyje ir ruošiantis reaguoti nedelsiant iškilus grėsmei. Seminaras ne tik galimybė išmokti, pagilinti žinias, bet ir puiki terpė rasti bendraminčių, o tai motyvuoja dideliems darbams ir iššūkiams.

Tokio pobūdžio seminarai 2016 metams yra suplanuoti vieną kartą per du mėnesius. Metams pasibaigus ir įvertinus tokių seminarų naudą specialistams bus planuojamos ne tik seminarai 2017 metams, bet ir bendros organizacijų (LŠS ir KASP) kibernetinio saugumo pratybos, bendradarbiavimas su giminingomis kaimyninių šalių sąjungininkių organizacijomis.

Kpt. Zigmantas Račkauskas

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę