IV ugdymo pakopos jaunųjų šaulių stovykloje praėjusią savaitę lankėsi Lietuvos bepiločių orlaivių naudotojų asociacijos prezidentas Antanas Gedvilas, valdybos pirmininkas Ričardas Skorupskas ir PIXPRO įmonės vadovas Edvardas Ramanauskas. Svečiai stovyklautojams pristatė bepiločių orlaivių panaudojimo galimybes, fotogrametrijos panaudojimą karyboje, jų skirtumus, galimybes ir plačiau papasakojo apie žvalgybinius dronus.

Paskaitos metu labiausiai akcentuota apie bepiločių orlaivių panaudojimas naujose srityse. Bepiločiai orlaiviai panaudojami ne tik karo, kino, televizijos ir fotografijos industrijoje, bet ir žemės ūkyje, archeologiniams tyrinėjimams, kartografijoje, pasienio apsaugai.

Nors tai buvo pirmoji, pažintinė paskaita, neatmetama galimybė, kad jau artimiausiu metu bus siekiama adaptuoti jaunųjų šaulių ir šaulių rengimo programas bei įtraukti naujųjų technologijų panaudojimą, kur viena iš krypčių būtų kurti ir valdyti bepiločius orlaivius. Planuojama ateityje rengti reguliarius užsiėmimus ir formuoti įvairius atsakingus padalinius.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę