Mokomasis aliarmas šį savaitgalį pakėlė dar dviejų rinktinių – Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių (Alytaus apskr.) 1-osios rinktinės ir Suvalkijos šaulių (Marijampolės apskr.) 4-osios rinktinės – šaulius. Kovinės parengties ir logistinio aprūpinimo patikrinimo pratybos ritasi per Lietuvą, kiekvieną savaitgalį keliama vis kita šaulių rinktinė, o jos parengtį vertiną Lietuvos šaulių sąjungos vadai.

„Pradėjome Lietuvos šaulių sąjungos patikrinimą. Aliarmais kelsime kiekvieną šaulių rinktinę, kurių Lietuvoje yra dešimt, kad pamatytume realią situaciją: kiek šaulių ateina, kaip jie nusiteikę, koks yra aprūpinimas, kokios bėdos, kurias turime spręsti neatidėliodami, o kuriuos dalykus galime tobulinti palaipsniui. Prasidėjo naujas šaulių karinio rengimo ciklas“, – sako Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. ltn. Linas Idzelis.

Šį savaitgalį aplankytos ir įvertintos Alytaus, Varėnos, Druskininkų, Lazdijų, Marijampolės, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos ir Šakių kuopos.

„Šios pratybos nėra parodinės. Mes stengiamės ne pasirodyti gražiau, bet mėginame taip nušlifuoti savo veiksmus, kad be jokių sutrikimų galėtume greitai susirinkti“,  – sakė Suvalkijos šaulių (Marijampolės apskr.) 4-osios rinktinės vadas Egidijus Papečkys.

Kitą savaitgalį – Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių (Vilniaus apskr.) 10-osios rinktinės eilė.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę