Vykdant LŠS Vlado Putvinskio-Pūtvio klubo tarybos ir skyrių pirmininkų išplėstinio posėdžio nutarimą, spalio 6 d. buvo sušauktas LŠS V. Putvinskio-Pūtvio klubo narių ataskaitinis-rinkiminis suvažiavimas, kuris įvyko Kauno Technologijos universiteto salėje.
Prieš posėdį suvažiavimo dalyviai susirinko prie Vlado Putvinskio-Pūtvio biusto Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje ir 145-ųjų gimimo metinių proga pagerbė jo atminimą.
Vienas reikšmingiausių susitikimo klausimų buvo klubo prezidento, naujos tarybos rinkimai. Sekančiai trejų metų kadencijai Vlado Putvinskio-Pūtvio klubo prezidentu perrinktas Stasys Ignatavičius. Susirinkimo metu aktyviausi klubo nariai apdovanoti Vlado Putvinskio-Pūtvio atminimo medaliu, aptartos klubo veiklos gairės. Nuspręsta, kad Vlado Putvinskio-Pūtvio klubas didžiausią dėmesį skirs Vlado Putvinskio ir jo šeimos narių, Lietuvai ir Šaulių sąjungai nusipelniusių atminimo įamžinimui, ideologijai, darbui su jaunaisiais šauliais, artėjančiam Šaulių sąjungos šimtmečiui, atkūrimo išeivijoje 65-osioms metinėms ir atkūrimo Lietuvoje 30-mečio sukaktims.
Nuotr. aut. Vaidotas Okulič-Kazarinas
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę