Rugpjūčio 29–30 d. Jūravos šaudykloje, Jurbarko r., vyko IX ne rikiuotės šaulių sąskrydis, kurį organizavo Lietuvos šaulių sąjungos ir Tauragės apskrities LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės štabo darbuotojai.
Sąskrydyje  rinktinių ne rikiuotės šauliai rungtyviavo turistinio kliūčių ruožo, šaudymo mažojo kalibro šautuvu, tinklinio, meškeriojimo, šaudymo pneumatiniu šautuvu ir pistoletu bei šaudymo pneumatiniu šautuvu dvikovos sportinėse  rungtyse. Net trijose sporto rungtyse (šaudymo mažojo kalibro šautuvu, pneumatiniu šautuvu bei pistoletu ir kliūčių ruože) nepralenkiami buvo sąskrydžio šeimininkai – Tauragės apskrities LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės šauliai. Šaudymo pneumatiniais šautuvais dvikovoje greičiausi buvo Telšių apskrities Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės šauliai. Meškeriojimo rungtyje didžiausią žuvį pavyko sugauti Antanui Strakalaičiui iš Marijampolės apskrities šaulių 4-osios rinktinės. Taip pat savo jėgas galėjo išbandyti svarsčio kėlimo, kelmo, kamuoliuko metimo, šaškių, smiginio, rankų lenkimo ir virvės traukimo konkursuose.
Rinktinių šauliai galėjo įvertinti Tauragės virėjo Sigito Ozgirdo kulinarinius gebėjimus – buvo vaišinami labai gardžia žuviene ir koše.
IX ne rikiuotės šaulių sąskrydžio rezultatai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę