2014 10 28 019Spalio 27-30 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje (LKM) vyko jaunųjų šaulių būrelio2014 10 28 025 vadovų kursas, kurį baigė 12 mokytojų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Kursą vedė LKM instruktoriai.
Jaunųjų šaulių būrelio vadovų kurso tikslas – suteikti Lietuvos mokyklų pedagogams žinių ir įgūdžių planuojant ir rengiant pratybas, susijusias su jaunųjų šaulių mokymu. Kurse dalyvavusius mokytojus LKM instruktoriai mokė bazinių kario įgūdžių: kaip orientuotis vietovėje su žemėlapiu, individualių kario įgūdžių mūšio lauke, kaip atpažinti minas ir sprogstamuosius užtaisus kario veiksmų rikiuotėje.
„Tokie kursai mums, mokytojams, – tikras iššūkis, esame kaip koviniame filme, visai kitoje ir disciplinuotoje aplinkoje. Stovykloje esame dar tik dvi dienas, bet dabar pradedame suprasti karius, jų pasirengimą šalies gynybai,“ – sakė Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos geografijos ir ekonomikos mokytoja Rita Lysenko.
Pasak LKM Puskarininkių mokyklos viršininko srž. mjr. Broniaus Basalyko, mokytojai buvo iniciatyvūs, imlūs naujovėms, turintys didelių siekių ir labai motyvuoti.
Lietuvos mokyklų mokytojams, sėkmingai baigusiems šaulių būrelio kursą, įteikti jaunųjų šaulių būrelio vadovo kurso pažymėjimai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę