saskrydis3 Vasario 6-7 dienomis Pagramančio pagrindinėje mokykloje vyko tradicija tampantis Tauragės apskrities LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunųjųprotu musis šaulių sąskrydis. Į jį susirinko apie 200 Tauragės, Pagėgių, Jurbarko, Eržvilko, Skirsnemunės, Seredžiaus, Pajūrio, Laukuvos, Šilalės jaunųjų šaulių ir jų vadai.
Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtą renginį ,,Už rankų susiėmę – prikelkim Lietuvėlę“ organizavo ir vedė Tauragės šaulių 5-osios kuopos jaunieji šauliai ir rinktinės vadas ats. mjr. Kęstutis Bauža.
Pagramančio regioninio parko darbuotojas Tomas Kalašinskas sąskrydžio dalyvius supažindino su Pagramančio regioniniu parku, jo vertybėmis. Gerokai pritemus jaunieji šauliai bei svečiai dalyvavo iškilmingoje eisenoje po Pagramančio miestelį. Vėliau, dainuodami patriotines dainas, užkopė ant piliakalnio, kur degė jaukus laužas, ir sugiedojo Lietuvos himną.
Kultūros namuose vyko kuopų ir būrių prisistatymai, viktorina ,,Protų mūšis“. Patriotiškai nusiteikęs jaunimas vakarą užbaigė linksma diskoteka.
Po rikiuotės kitą rytą visi būriai ir kuopos leidosi į apžvalginį žygį po Pagramančio apylinkes, o vėliau dalyvavo įvairios rungtys bei varžybos.   

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę