Kovo 13 d. Alytaus apskrities Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės grupė jaunųjų šaulių atvyko į ekskursiją Kaune. Apsilankę Šaulių sąjungos štabe įsikūrusiame šaulių muziejuje ir jo vadovo Vytauto Zenkaus supažindinti su ekspozicija, jaunuoliai istorijos žinias apie protėvių kovas, praradimus ir pergales praplėtė bei pagilino kitame   Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Vėliau jaunieji šauliai dalyvavo ekskursijoje po Kauno įgulos karininkų ramovę.

Po gausios įspūdžių dienos jaunoji šaulė Brigita Vinikaitytė neslėpė džiaugsmo: „Man buvo įdomu visur: ir šaulių, ir Karo muziejuje, ir ramovėje. Istorija – mano „arkliukas“, tad klausyti apie tai, kas ir kaip buvo, o ypač apie karybą, kuria itin domiuosi ir ateityje planuoju susieti gyvenimą, man visados smalsu“.

Jaunuolius į Kauną lydėjęs Alytaus apskrities šaulių rinktinės vado pavaduotojas Juozas Luckus taip pat liko patenkintas, kad ekskursantai viskuo domėjosi ir diena laikinojoje sostinėje jiems neprailgo bei žadėjo surengti panašius edukacinius apsilankymus Kaune dažniau, nes, pasak jo: „Alytaus apskrities šaulių rinktinėje yra nemažai aktyvių ir smalsių jaunųjų šaulių“.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę