Šią savaitę jau įsibėgėjo tarptautinė Britų armijos kadetų stovykla Norfolke, Jungtinėje Karalystėje, kur laiką leidžia jaunieji šauliai iš visų Lietuvos šaulių sąjungos rinktinių.

Lietuvos jaunimas turi progą susipažinti su Britų armijos kadetų kasdienybe, išbandyti įvairius jų ginklus, taip pat papramogauti ir užsiimti smagiomis laisvalaikio veiklomis: šaudymu iš lanko, dažasvydžiu, plaukiojimu baidarėmis ir irklentėmis, stalo žaidimais ir pan. O kur dar galimybė užmegzti pažintis su savo bendraamžiais – Britų armijos kadetų mokymo centre taip pat stovyklauja giminingų sukarintų organizacijų delegacijos iš Latvijos, Lenkijos ir Estijos.

Kad draugystė tarp jaunuolių iš skirtingų šalių sustiprėtų, visose veiklose jie dalyvauja mišriomis tarptautinėmis komandomis.

„Jaunųjų šaulių spūdžiai – puikūs. Kadangi į šią stovyklą atvyko mūsų geriausieji, jokių sunkumų nekyla, nes jaunuoliai gerai pasirengę, tvirti, žingeidūs ir svarbiausia – motyvuoti“, – sako jaunųjų šaulių delegaciją lydintis Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas plk. ltn. Gediminas Latvys.

Lietuvos šaulių sąjunga su Britų armijos kadetais bendradarbiauja ir keičiasi patirtimi jau ne vienerius metus. Kadetai iš Jungtinės Karalystės taip pat atvyksta į Lietuvos šaulių sąjungos rengiamas tarptautines stovyklas „Žalgiris“.

Britų armijos kadetų nuotraukos

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę