DSCN8590Rugpjūčio 10-15 dienomis giminingos Šaulių sąjungai organizacijos Kaitseliit (Estija) kvietimu penki Alfonso Smetonos šaulių rinktinės jaunieji šauliai dalyvavo šaudymo įgūdžių tobulinimo stovykloje Manniku (Estija). Į stovyklą išvyko atrankos būdu išrinkti geriausi bei taikliausi jaunieji šauliai iš Pandėlio šaulių kuopos: Indrė Balčiūnaitė, Edita Martinaitytė, Gytis Ragelis ir Kornelijus Glemža bei Biržų šaulių kuopos jaunoji šaulė Dovilė Ajauskaitė. Stovyklos pabaigoje vyko šaudymo varžybos. Jose I. Balčiūnaitė ir D. Anusauskaitė iškovojo pirmąsias vietas šaudydamos iš mažojo kalibro šautuvų stovint ir gulint. Jaunosios šaulės aplenkė patyrusius Estijos komandos atstovus. D. Anusauskaitė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą. Tarp jų – ir Kaitseliit aukščiausiąjį, skiriamą užsieniečiams.
„Per penkių dienų kursus jaunieji šauliai mokėsi taisyklingų šaudybos principų, patobulino sportinio šaudymo įgūdžius“, –  sakė jaunimą į Estiją lydėjęs asmuo – rinktinės vadas ats. plk. ltn. Vladas Petkevičius.
Šaudymo įgūdžių tobulinimo stovykla rengiama giminingos Šaulių sąjungai organizacijos Kaitseliit kvietimu triskart per metus: balandį, birželį ir rugpjūtį. Be LŠS jaunimo ir šeimininkų atstovų joje dalyvauja Danijos, Švedijos ir Suomijos svečiai šauliai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę