Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) šiemet vėl rengia ekspediciją į lietuvių tremties ir įkalinimo vietas Sibire bei skelbia dalyvių atranką.
Iki gegužės 5 dienos vyksianti atranka yra dviejų etapų: anketavimas ir bandomasis žygis Lietuvoje. Anketas kviečiami pildyti visi jauni žmonės, galintys motyvuoti savo norą vykti į ekspediciją ir atsakingai prisidėti prie projekto tikslų įgyvendinimo bei rezultatų viešinimo. Sudėtingas, daug išbandymų pareikalausiantis žygis Sibire truks tris savaites – nuo liepos 3 iki liepos 23 d. Didžiąją laiko dalį dalyviai gyvens palapinėse, laukinės gamtos sąlygomis, daugybę kilometrų keliaus pėsčiomis, nešdami kuprines.
Visi norintieji dalyvauti projekte „Misija Sibiras‘08“ turi užpildyti atrankos anketą, kuri skelbiama projekto tinklalapyje internete www.misijasibiras.lt.
Kartu su misijos dalyviais šiemet į kelionę vyks ir garsus pramogų pasaulio atstovas Marijonas Mikutavičius bei profesionali filmavimo grupė, kurios nariai fiksuos projekto „Misija Sibiras‘08“ dalyvių išgyvenimus, Sibiro realybę, pokalbius su ten gyvenančiais lietuviais. Iš filmuotos medžiagos bus sukurtas dviejų daliu dokumentinis filmas.
„Pagrindinis projekto „Misija Sibiras‘08“ tikslas – parodyti, kad jaunimas Lietuvoje yra patriotiškas“, – sako LiJOT prezidentas Šarūnas Frolenko.

Papildoma informacija:
El. pastas: [email protected]
www.misijasibiras.lt

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę