Liepos 13–17 dienomis Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykloje vyko specializuota jaunųjų šaulių-gelbėtojų stovykla, kurioje mokėsi 30 merginų iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos apskričių šaulių rinktinių. Į šią stovyklą jaunosios šaulės buvo atrinktos atsižvelgiant į jų motyvaciją.
Kursų metu merginos mokėsi svarbiausių higienos ir pirmosios medicinos pagalbos pradmenų, o įgytas žinias galėjo pasitikrinti atlikdamos teorinių žinių įskaitą. Buvo tikrinamos ir praktinės jaunųjų šaulių-gelbėtojų žinios – merginos dalyvavo medicinos estafetėje. Paskaitas jaunosioms šaulėms skaitė ir praktinius užsiėmimus vedė šeši karo medicinos tarnybos darbuotojai.
 Merginoms buvo vykdoma ir kultūrinė programa: jos lankėsi Lietuvos sporto muziejuje, kur vyko paroda „Lietuvos šaulių sąjungos sporto laimėjimai ir istorinės vėliavos“, LŠS muziejuje, dalyvavo Europos lengvosios atletikos iki 23 metų čempionato atidaryme.
Sėkmingai kursą išklausiusioms jaunosioms šaulėms liepos 17 d. buvo įteikti Higienos ir pirmosios medicinos pagalbos kurso baigimo pažymėjimai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę