Panevėžio apskrities jaunųjų šaulių vadė, Lietuvos kariuomenės savanorė, Juozo Miltinio gimnazijos moksleivė Indrė Pilkauskaitė tapo projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę" dalyve ir rugpjūčio 20-24 dienomis atlieka praktiką Krašto apsaugos ministerijoje (KAM).
Šaulė, ateitį siejanti su krašto apsaugos sistema, gilinasi į KAM veiklą, susipažįsta su ministerijos departamentų funkcijomis ir darbu, lankysis Lietuvos kariuomenės daliniuose, susipažins su jų funkcijomis ir pagrindiniais uždaviniais. Taip pat stebės misijai Afganistane besirengiančios šešioliktosios Lietuvos vadovaujamosios Goro provincijos atkūrimo grupės pratybas, susitiks su šios grupės kariais.
Su projekte dalyvaujančiais ir ministerijoje praktikuojančiais moksleiviais susitiko krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, atsakė į klausimus, kalbėjosi apie Lietuvos gynybos aktualijas.
Projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“ rengiamas ketvirti metai. Trisdešimt konkursą laimėjusių 11-12 klasės moksleivių turi galimybę pasirinkti ministeriją arba Ministro Pirmininko tarnybą ir čia „padirbėti“. Praktikos dalyviai iš arčiau susipažįsta su Vyriausybės, valstybės institucijų ir politikų kasdieniu darbu, stebi Vyriausybės posėdžius, dalyvauja įvairiuose susitikimuose.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę