Rugpjūčio 27-29 dienomis vyko LŠS jaunųjų šaulių asamblėja, kurią organizavo LŠS jaunųjų šaulių taryba kartu su Korp „Saja“. Kiekvienas aktyvus jaunasis šaulys turėjo galimybę registruotis ir dalyvauti šioje veikloje su vado leidimu.
Asamblėja prasidėjo susipažinimo žaidimais, komandų formavimu, improvizuotų vėliavų gamyba. Pirmąją dieną šauliška patirtimi dalijosi Korp „Saja“ sendraugis, psichiatras Edgaras Diržius. Jo įžvalgos tapo puikiu atspirties tašku ir kitoms Asamblėjos diskusijoms.
Jaunuosius šaulius aplankė ir dabarties aktualijas pristatė LŠS vadas plk. Albertas Dapkus. Vado teigimu, jaunieji šauliai yra integrali ir institucinį tęstinumą užtikrinanti grandis, kurios indėlis į valstybės saugumo užtikrinimą yra itin svarbus. Kiek vėliau šaulys, dr. Valdas Kilpys su jaunaisiais šauliais diskutavo lyderystės temomis.
Asamblėjos dalyviai LŠS pateikė komandinio darbo rezultatą — Rezoliuciją — kuri taps pagrindu tolimesnių sprendimų priėmimui jaunųjų šaulių veiklos klausimų kontekste.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę