Gegužės 4-5 dienomis vyko LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės, Pagėgių jaunųjų šaulių-ugniagesių organizuojamas sąskrydis Pagėgiuose. Vėlyvą popietę jaunieji šauliai iš visos Tauragės apskrities rinkosi į Pagėgių Algimanto Mackaus gimnaziją. Iš viso sąskrydyje dalyvavo 114 jaunųjų šaulių iš Tauragės Jurbarko ir Pagėgių rajonų.
Sąskrydžio metu vyko sportinės žaidynės bei naktinis, 20-ties kilometrų žygis. Žygis prasidėjo Bitėnų Martyno Jankaus muziejuje. Žygio metu buvo aplankytos Bitėnų kapinaitės, bei uždegtos žvakelės ant žymaus rašytojo bei filosofo-Vydūno kapo. Žygio metu taip pat buvo aplankytas Rambyno kalnas.
Žaidynėse sėkmė lydėjo Tauragės ,,Šaltinio“ komandas. Kliūčių ruože ir  vasaros biatlono rungtyje pirmąją vietą užėmė Tauragės ,,Šaltinio” I-oji komanda. Šaudymo iš pneumatinio šautuvo rungtyje pirmąją vietą užėmė Tauragės V-ojo būrio jaunieji šauliai.
Be visų šių rungčių, ugnegesių gelbėtojų dienos proga buvo organizuojama ir Šv. Florijono rungtis. Joje nugalėtojais tapo Tauragės ,,Šaltinio” II-oji komanda.
LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės 702 -osios kuopos 8-ojo būrio jaunoji šaulė Airika Jūškytė

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę