Savaitę laiko Generolo Romualdo Giedraičio Artilerijos batalione vyko IV pakopos jaunųjų šaulių vasaros stovykla. Po savaitės aktyvių veiklų iš stovyklos 45 jaunieji šauliai išvyko įgiję IV pakopos ženklelį ir tai liudijantį pažymėjimą.
„Kiekvienoje stovykloje stengiamės perduoti kuo daugiau praktinių žinių, suvokimą, kas yra lyderystė, norėtųsi, kad jaunuoliai gebėtų praktiškai pritaikyti gyvenime dalykus, išmoktus čia, jaunųjų šaulių stovyklose. Labai svarbu, kad baigę IV pakopą, ateityje jaunieji šauliai nepabėgtų iš organizacijos, kad būtų, kas pakeičia mus, instruktorius, kad toliau organizacija stiprėtų, jaunieji šauliai taptų šauliais“,- pasibaigus IV pakopos stovyklai kalbėjo vienas jos instruktorių Edvinas Šaulys, kuriam šauliškos vasaros ne naujiena, nes jis pats ne vieną vasarą praleidęs jaunųjų šaulių stovyklose, dabar į jas sugrįžta jau kaip instruktorius.
Kalbinti jaunieji šauliai neslėpė džiaugsmo ir pasididžiavimo savimi, kad įveikė IV pakopų mokymus ir tikino, kad šauliškas kelias tie šią stovykla nesibaigs.
Sveikiname visus jaunuosius šaulius „užlipusius“ dar vienu šaulišku laipteliu aukštyn.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę